gv
gv
0 22.01.2017 10:18:15

Panika v Madridu: Kako huda je poškodba motorja igre?

Madridski Real je po dveh zaporednih porazih zmagal, številne pa skrbi, kako huda je poškodba nezamenljivega člana udarne enajsterice.

Real Madrid je v soboto odigral tekmo 19. kroga španskega prvenstva in z domačo zmago nad Malago prekinil niz dveh porazov. Prvi mož dvoboja je bil brez dvoma branilec Sergio Ramos, ki je pri zmagi z 2:1 prispeval oba zadetka za svojo ekipo, toda po koncu dvoboja v taboru belega baleta vseeno ni bilo čutiti pretiranega zadovoljstva.

Srečanje je namreč zaradi poškodbe predčasno zapustil motor igre Luka Modrić, ki je v 78. minuti mesto na zelenici prepustil reprezentančnemu soigralcu Mateu Kovačiću. Hrvat si je poškodoval mišico na desni nogi, poškodba pa je še toliko bolj skrb vzbujajoča, saj je imel ravno s to mišico v preteklosti že kar nekaj težav. "Ima težave z aduktorjem desne noge, podrobnejše preiskave pa prestal v ponedeljek," je sporočil Carlos Carbajosa.

Značke: real, madrid, modrić