0 11.02.2017 20:29:56

Kek preživel napad Domžalčanov

Lado Vavpetic / nkdomzale.si
Danes sta se na prijateljski tekmi pomerili ekipi Rijeke in Domžal.

Domžalčani so se na Rujevici odlično upirali favoriziranim domačinom, za katere je bil dvoboj z rumenimi nekakšna generalka pred nadaljevanjem hrvaškega prvenstva, ki se nadaljuje naslednji vikend.

Varovanci Simona Rožmana so po prvem polčasu vodili že z 2:0. Prvi zadetek je za Domžale prispeval Žan Majer, ki je izkoristil napako obrambe domačih, ki so izgubili žogo na svoji polovici. Drugi zadetek je prispeval novinec v moštvu, Petar Franjić, ki je zadel po podaji Jureta Balkovca.

V drugem polčasu so bili boljši varovanci Matjaža Keka, najprej so v 54. minuti preko Kulušića izid znižali na 1:2, v 60. minuti je izid na 2:2 izneačil Gavranović. V izdihljajih tekme, v 93. minuti, je končni izid 3:2 za Rijeko postavil Kulušić.

Domžalčani so začeli z enajsterico Golubović, Vetrih, Volarić, Širok, Blažič, Dobrovoljc, Balkovec, Franjić, Majer, Husmani in Bratanović, v nadaljevanju so priložnost dobili še Brachi, Firer, Matjašič, Žužek, Repas, Huč, Ožbolt, Žinko in Batrović.

Pri Rijeki je v začetni enajsterici začel Matic Črnic, ki je odigral prvi polčas.

Značke: rijeka, domžale