Namesto države bo služil zasebnik: 2,55 milijona...

Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

Sramotni dogodki v Podgorici! (video)

V kvalifikacijski skupini G sta se v Podgorici pomerili reprezentanci Črne gore in Rusije.

Že pred začetkom so ruski navijači v središču mesta skrbeli za incidente, med drugim so skušali zažagati ameriško zastavo, a jim je policija to preprečila. Incidenti so se nato preselili še na stadion.

CG - RUS 1 re
Po poročanju črnogorskih medijev so Rusi na svoji tribuni razobesili srbsko zastavo in vzklikali "Srbija, Srbija", poleg tega naj bi bil na njihovem repertoarju tudi slogan "Kosovo je srce Srbije". Že v prvi minuti pa je moral glavni sodnik iz varnostnih razlogov prekinil srečanje

akinfejev
Domači navijači so namreč s severne tribune z baklo v glavo zadeli gostujočega vratarja Igorja Akinfejeva, ki so ga na nosilih odnesli z igrišča. Potem so nesrečnega Rusa odpeljali v bolnišnico, po informacijah, ki prihajajo iz Črne gore, naj bi dobil opekline po glavi.

CG - RUS 2 re
Zanimivo je, da se je srečanje po 35 minutah nadaljevalo, Akinfejeva je med vratnicama zamenjal Lodigin. Srečanje se je igralo do 68. minute, ko je bilo pri rezultatu 0:0 tudi dokončno prekinjeno. Le nekaj trenutkov pred tem je domači vratar Poleksić ubranil enajstmetrovko Širokovu. Pred zahodno tribuno je prišlo do prerivanja med nogometaši, nato pa so navijači spet začeli metati različne predmete na igrišče in delegat se je odločil, da je dvoboja definitivno konec.