Klavrn zaton Janeza Janše: Hrvat Plenković je ...

Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

gv
0 22.09.2016 11:30:38

Šporar vstopil in nemudoma pomagal do preobrata (video)

Andraž Šporar je po dolgem času dočakal tudi nastop v švicarskem prvenstvu.

Andraž Šporar se več kot očitno vrača na največji švicarski oder. Po dolgi odsotnosti zaradi poškodbe stopala je pred časom s tremi zadetki zablestel v vrstah mlajše ekipe Basla, pred dnevi je odigral vseh 90. minuti v pokalu proti Zugu, v sredo pa se je vrnil tudi v elitno švicarsko ligo in pomagal do preobrata.

Nekdanji napadalec Olimpije je v igro vstopil v 64. minuti in pri zaostanku z 0:1, nato pa tri minute kasneje z desne strani podal za izenačujoč zadetek. Basel je do preobrata prišel v sodniškem podaljšku, tudi tokrat pa je imel prste vmes Šporar. Po podaji iz kota je zmedel obrambo Lausanneja, Eder Balanta pa je z glavo postavil končnih 2:1. Basel se je to zmago še oddaljil najbližjemu tekmecu, po osmih krogih pa prednost pred drugouvrščeno ekipo Young Boys znaša zajetnih 11 točk.

Značke: šporar, basel