Mobilna verzija
ru
ru

Remi na dolenjskem derbiju

Arsen Perić

Rokometaši trebanjskega Trima in novomeške Krke so se v 21. krogu lige NLB razšli z neodločenim izidom 23:23.

Dolenjski derbi se je končal brez zmagovalca, novomeška ekipa pa si je po njem zagotovila nastop v končnici za prvaka, saj bo v zadnjem krogu gostila zadnjeuvrščeno Izolo, ki doslej še ni okusila slasti zmage. V končnici za prvaka se bosta vodilnim štirim ekipam po rednem delu državnega prvenstva pridružila še Celje Pivovarna Laško in Gorenje Velenje, slednji v prvem delu nista nastopali v elitnem domačem ligaškem tekmovanju.


Trimo Trebnje - Krka 23:23 (13:15)
* Trebnje - Dvorana OŠ, sodnika: Deržek (Ajdovščina) in Pirc (Kozina).
* Trimo Trebnje: Brana, Urbič, Cvetko 3, Djurdjević 1, Florjančič 2, Grojzdek, Murčehajić, Mat. Kotar 5 (1), Sikošek Pelko, Udovič 4, Mar. Kotar, Sašek 2, Željko, Mlakar, T. Grandovec 6, Horžen.
* Krka: Brajer, Nunčič, Tomić, L. Rašo 6 (2), Jurečič 6 (3), Lavrič 1, Didovič, Okleščen 6, Pršina 1, Irman 1, Jakše, Bezgovšek, Orlič 2, Klobčar.
* Sedemmetrovke: Trimo Trebnje 3 (1), Krka 5 (5).
* Izključitve: Trimo Trebnje 6, Krka 14 minut.
* Rdeči karton: /.

Jeruzalem Ormož - Koper 2013 28:33 (12:16)
* Ormož - Dvorana na Hardeku, gledalcev 200, sodnika: Majer (Trebnje) in Žibret (Trbovlje).
* Jeruzalem Ormož: Kavčič 4, Petrovič, Ocvirk 6, Zidarič 1, Čudič 5 (3), Žižek-Cvetko, Šutalo, Žuran, Kocbek, Balent 1, Kosi 4, Ozmec, Mesarić, Hebar, Rajšp 3, Cirar 4.
* Koper 2013: Dolenc, Grzentič 5, Vlah, Matijašević, Gašperšič, Vončina, Vran, Moljk 2, Gorela 2, Rapotec 5, Smolnik 6, Sokolič 7 (1), Planinc 3, Bratkovič 3.
* Sedemmetrovke: Jeruzalem Ormož 3 (3), Koper 2013 2 (1).
* Izključitve: Jeruzalem Ormož 4, Koper 2013 8 minut.
* Rdeči karton: /.

Riko Ribnica - Slovenj Gradec 2011 34:25 (15:17)
* Ribnica - ŠC Ribnica, gledalcev 200, sodnika: Palačkovič (Ljubljana) in Smolko (Sv. Jurij pri Ščavnici).
* Riko Ribnica: Leban 3 (1), Hrovat 1, Fink 2, Grebenc 9, Knavs 1, Henigman 5, Skušek 2 (1), Pucelj 3, Pahulje, Nosan 2, Klarič, Kljun, Perovšek, Setnikar 6 (1), Kulenović, Košmrlj.
* Slovenj Gradec 2011: Bojić, Šavc 4, Cvetko 4 (2), Bulovič 2, Beđeti, Gorenjak 3, Voršič 2 (1), Poklič 3 (2), Kresnik, Podstenšek 1, Yankovsky 1, Turinski, Drobež, Celminš 5.
* Sedemmetrovke: Riko Ribnica, Slovenj Gradec 2011 6 (5).
* Izključitve: Riko Ribnica 10, Slovenj Gradec 2011 10 minut.
* Rdeči karton: /.

Dol TKI Hrastnik - Drava Ptuj 34:24 (16:11)
* Hrastnik - Športna dvorana, gledalcev 66, sodnika: Marko in Matjaž Pirc (oba Kozina).
* Dol TKI Hrastnik: Seme, Škorc, Brilej 5 (2), Klepej 7, Ajdari 1, Zore 4, Pintar, Bauerheim 1, Guček 8, Moljk 1, Robnik, Ramić, Ribič 1, Jakopič 3, Simončič 1, Sikošek.
* Drava Ptuj: Rosić, S. Žuran, Rajić, Janžekovič 1, M. Žuran, Reisman 1, Bračič, Maroh 1, Lesjak 3, Hrupič 8 (1), Šalamun 1, Gregorc 1, Jensterle 6 (3), Sabo, Krasnič 2, Osterc.
* Sedemmetrovke: Dol TKI Hrastnik 3 (2), Drava Ptuj 6 (4).
* Izključitve: Dol TKI Hrastnik 8, Drava Ptuj 12 minut.
* Rdeči karton: /.

Istrabenz plini Izola - Urbanscape Loka 26:27 (14:15)
* Izola - Športna dvorana, sodnika: Kavalar (Celje) in Vidic (Ljubljana).
* Istrabenz Plini Izola: Gregorič, Jurič 4, Stopar 1, Beganovič 5, Mičović, Čolić 3 (2), Žgavec 3, Logar, Smej, Puhanič, Vuković 6, Korošec, Poberaj 1, Radojević 3, König, Madžarević.
* Urbanspace Loka: Šibanc 2, U. Pipp, Kavčič 4, Štremfelj, Cingesar 2, Bradeško 2, Damian, Panjtar, Jeseničnik, M. Pipp, Bergant, Jesenko 4, Plestenjak, Maček 4, Vrbinc, Jamnik 9 (6).
* Sedemmetrovke: Istrabenz plini Izola 2 (2), Urbanscape Loka 6 (6).
* Izključitve: Istrabenz plini Izola 4, Urbanscape Loka 4 minute.
* Rdeči karton: /.

Značke: rokomet , prva-liga