56.532 evrov: to je rekorder po zaslužku med ...

Ljubezen iz šova: V štirih letih tretjič ...

bk
0 18.09.2015 09:37:33

Visok poraz Medveščaka

V četrtek so nove tekme v ligi KHL odigrali trije Slovenci.

Do točke je prišel bratislavski Slovan, ki je doma z 1:2 po podaljšku izgubil proti aktualnemu prvaku Gagarinovega pokala, sanktpeterburškim SKA-jem. Naša napadalca se v strelsko statistiko nista vpisala, se pa je Rok Tičar v kazensko, saj je moral enkrat na hladno.
Z Žigo Jegličem sta igrala nekaj manj kot 17. minut, oba sta na gol ustrelila dvakrat, Rok pa je dobil še devet od 15 sodniških metov.

Slabo pa so v Domu sportova igrali hokejisti Medveščaka, ki so proti povratnikom v ligo KHL, moskovskim Spartakom, izgubili s kar 1:7. Medvedi so sicer odlično začeli in v 3. minuti povedli, a nato se je igralo le še po moskovskih notah. Naš vratar Gašper Krošelj je domačo mrežo branil prvi dve tretjini, v katerih je prejel štiri gole iz 24 strelov in tekmo končal s 83 odstotki obranjenih strelov.