Luka Dončić po veliki zmagi: 'Počutim se ...

Poroka na prvi pogled: Rudi in Marjetka, ko ju ...

tp
tp
0 22.02.2015 09:42:49

Zadetek, vreden točke in zlata (video)

Že res, da je včeraj Bayern v nemškem prvenstvu z zmago 6:0 spet opozoril nase, toda poteza dneva vsekakor pripada vratarju Augsburga.

Augsburg, za katerega igra tudi Tim Matavž in se po poškodbi počasi vrača na trening, je doma gostil Bayer in se slabi dve minuti znašel v velikih škripcih. Nikakor si ni želel dovoliti, da bi jih  ekipa, ki jim na lestvici diha za ovratnik in se z njimi bori za mesta v Evropi, premagala.
Zato je v zadnjih minutah tekme na pomoč v kazenski prostor priskočil tudi švicarski vratar Marwin Hitz in na koncu pobral vso slavo. Postal je namreč šele tretji vratar v zgodovini bundeslige, ki je v polno zadel iz igre po Franku Rostu in Jensu Lehmannu. Da, res je, Hitz se je v kazenskem prostoru najbolje znašel in z natančnim strelom premagal vratarskega kolega ter Augsburgu prinesel pomembno točko.