Konec stečaja cerkvenega Zvona: izgubljenih 800 ...

Poglejte to razkošje nad Izolo: največja posest ...

V hudi prometni nesreči na primorski avtocesti ...

0 29.07.2015 08:16:30

Chelsea boljši od Barcelone (video)

Nogometaši Barcelone so morali v noči na sredo priznati poraz tudi Chelseaju.

Tekmeca sta se po 90 minutah prijateljskega dvoboja, ki sta ga španski in angleški prvak odigrala v Washingtonu, sicer razšla z neodločenim izidom. Bilo je 2:2, tako da so zmagovalca odločile enajstmetrovke. Te so s 4:2 dobili modri in vknjižili prestižno zmago.

V rednem delu je Angleže v deseti minuti v vodstvo popeljal Eden Hazard, v drugem delu igre sta za Katalonce zadela Luis Suarez in Sandro Ramirez, v 85. minuti pa je izid poravnal Gary Cahill.

V prid španskemu moštvu govori dejstvo, da je igral brez petih standardnih igralcev, manjkala sa tudi Lionel Messi in Neymar, medtem ko je Chelsea igral brez Juana Cuadrada.

Barcelona je minuli konec tedna izgubila z Manchester Unitedom in premagala Los Angeles Galaxy (2:1), Chelsea pa je izgubil z New Yorkom in po enajsmetrovkah premagal PSG.