Razkrivamo: take so dimenzije luksuzne vile Klemna...

Osebno: Alenka Marinič, kot je javnost ne pozna

'Pretepeni' Dončić po težko prigarani zmagi ...

sta
0 07.11.2015 20:45:28

Drava ni izkoristila remija Kalcerja

Nikola Miljković
Nogometaši v 2. slovenski ligi so odigrali tekme 14. kroga. Za presenečenje so poskrbeli Tolminci, ki so v Radomljah vodili že z 2:0, na koncu pa iztržili točko proti vodilni ekipi, ki je gol za izenačenje dosegla z enajstih metrov v šesti minuti sodnikovega dodatka. Roltek Dob je slavil na derbiju v Veržeju.

Roltek Radomlje je bil na tekmi proti zadnjeuvrščeni ekipi druge nogometne lige že v izgubljenem položaju. V prvem polčasu sta za goste, ki so v 11. krogu v gosteh odščipnili točko tudi do takrat vodilni ptujski Dravi, v polno zadela Marko Rojc in Amarachi Osuji Bede, v drugem pa so domačini v 80. minuti z golom Liridona Osmanaja najprej izid znižali. Isti igralec je nato v dramatični končnici zadel še iz enajstih metrov. Pred tem je glavni sodnik Alen Borošak gostom pokazal dva rdeča kartona.

Na derbiju v Veržeju so gledalci videli dva gola, oba v mreži domače ekipe. V prvem polčasu je bil zanje z enajstih metrov usoden Klemen Kunstelj, na začetku drugega polčasa pa še nekdanji slovenski reprezentant Borut Semler. Dva gola v mreži domačih so videli tudi gledalci v Šenčurju, kjer se je zmage veselil Aluminij. Brez golov se je končala tekma na Ptuju, domači nogometaši pa so zapravili priložnost, da bi se vodilnim Radomeljčanom približali na štiri točke zaostanka.

Tekma med Triglavom iz Kranja in Ankaranom bo na sporedu v nedeljo.

DRAVA PTUJ - ZARICA KRANJ 0:0
* Ptuj, gledalcev 350, sodniki: Balažič, Mikača, Selko (Ljubljana).
* Strelci: /.
* Drava Ptuj: Ajlec, Roškar, Rešek, Tomažič Šeruga, Lonzarić David, Romih, A. Čeh, Horvat (od 60. Šalamun), Pauko (od 76. Tisaj), N. Čeh, Perger (od 25. Kato).
* Zarica Kranj: Mulalić, Babić, Frelih, Ajdovec, Križaj (od 80. Smajić), Pirc, Šujica, Kotnik, Robnik (od 77. Blejdea Andre), Djukić, Božičić (od 76. Marinković).
* Rumeni kartoni: Rešek, N. Čeh, Šalamun; Djukić, Kotnik.
* Rdeči karton: Rešek (79.)

FARMATECH VERŽEJ - ROLTEK DOB 0:2 (0:1)
* Veržej, gledalcev 250, sodniki: Ponis (Koper), Habibović (Gračišče), Pištolac (Dekani).
* Strelca: Kunstelj (30.) iz 11-m, Semler (51.).
* Farmatech Veržej: Andrejč, Polajžer, Srnec, Vok, Čuk, Kouter, Trstenjak (od 61. Dobaj), Petek, Vaš, Mauko (od 54. Vinkovič), Kaučič (od 51. Ropoša).
* Roltek Dob: Vezirovič, Kukavica, Nemanič, Račić, Lukanc, Kunstelj, Leskovar, Lunder, Semler (od 70. Pele), Čretnik (od 86. Jemec Kocjan), A. Avbelj (od 89. Ž. Avbelj).
* Rumeni kartoni: Polajžer, Andrejč, Vok, Kouter, Čuk, Vaš, Ropoša; Kukavica.

* Rdeči karton: Polajžer (29.)

KALCER RADOMOLJE - TKK TOLMIN 2:2 (0:2)
* Radomlje, gledalcev 150, sodniki: Borošak (Spodnji Duplek, Karmel (Maribor), Kresnik (Radlje ob Dravi).
* Strelci: 0:1 Rojc (21.), 0:2 Osuji Bede (23.), 1:2 Osmanaj (80.), 2:2 Osmanaj (90.) iz 11-m.
* Kalcer Radomlje: Ivačič, Hlede, Jazbec, Jakovljević, Rems, Barukčič (od 56. Šipek), Avbelj (od 46. Primc), Jurčevič, Osmanaj, Zorc (od 82. Zorc), Stoiljković.
* TKK Tolmin: Deronja, Slavec, Lipužič Bratuž, Šuligoj, Ogrič, Kavčič, Osuji Bede (od 88. Kauber), Rojc (od 86. Kavčič), Zornik (od 57. Kadrija), De. Sokanović, Da. Sokanović.
* Rumeni kartoni: Stoiljković, Jakovljević, Jazbec; Da. Sokanović, Rojc, Zornik, Ogrič.
* Rdeča kartona: Da. Sokanović (90.), Lipužič Bratuž (90.),

ŠENČUR - ALUMINIJ 0:2 (0:1)
* Šenčur, gledalcev 150, sodniki: Tošeski (Medvode), Podobnik (Veliki Gaber), Salkić (Ljubljana).
* Strelca: 0:1 Nikolić (44.), 0:2 Vrbanec (84.).
* Šenčur: Pečnik, Eržen, Suljević, Draksler, Zukanovič, Schwarzmann, Markič (od 72. Krajc), Beganović (od 55. Cesar), Jogić (od 61. Mlakar), Rujović, Burkeljca.
* Aluminij: Janžekovič, Topolovec, Vrbanec, Krljanović, Nikolić (od 84. Kozar), Kastratović (od 46. Fratea), Vezjak, Turkalj, Škoflek (od 89. Vindiš), Čeh, Damiš.
* Rumeni kartoni: Eržen, Draksler; Škoflek, Topolovec, Fratea, Damiš.
* Rdeča kartona: Eržen (50.); Krljanović (36.).

Značke: druga-liga, drava