Luka Dončić po veliki zmagi: 'Počutim se ...

bk
0 28.08.2015 09:01:28

Olimpija za gol prekratka v Beljaku

V četrtek je Telemach Olimpija odigrala četrto pripravljalno tekmo.

Zmaji so tokrat odšli v Beljak, kjer so se pomerili z orli - letos bosta tu igrala Žiga Pance in Miha Verlič, ki so bili boljši s 5:4.

Olimpija je odlično začela srečanje, le po 182 sekundah je po strelu Kristjana Čepona z modre črte plošček v mrežo odbil Sebastijan Hadžič. V nadaljevanju se je igralo po notah Beljačanov. Hitro je izenačil Adis Alagić, za vodstvo domačih je nato poskrbel Patrick Platzer, tega pa je povečal še novinec v Beljaku in otrok Olimpijine hokejske šole, Pance. Pred drugim odmorom je nato mrežo Oliviera Roya zatresel še Mark Santorelli in videti je bilo, da bodo zmaji utrpeli visok poraz.

A Roland Kaspitz je pred tretjo tretjino poskrbel za manjši zaostanek, ki pa se je znova v tretji tretjini povečal, ko je domače navijače z drugim golom razveselili Pance. V zadnji tretjini je Beljak spustil plin in dopustil, da sta Kaspitz in Hadžič zadela še po enkrat in tako bolj popravila vtis na avstrijskem Koroškem.

Naslednja tekma Olimpijo čaka v soboto, ko se bodo v Podmežakli pomerili z Jesenicami.