Klavrn zaton Janeza Janše: Hrvat Plenković je ...

Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

Kraljeva družina - Orgije in droga na zasebnih ...

jankovic hokej Ekipa24.si

Velike spremembe v zmajevem gnezdu! Novo ime ...

0 02.03.2024 22:56:30

Udinese še do 15. neodločenega izida, Roma brez Golića zanesljivo do zmage v Monzi

Nogometaši Udineseja so v 27. krogu italijanske lige igrali proti zadnjeuvrščeni Salernitani. Tekma se je končala z 1:1, za Videmčane je bil to 15. remi v sezoni.

Udinese se je Sandijem Lovrićem, ki je igral celo tekmo, in brez Jake Bijola ter Davida Pejičića proti Salernitani znašel v zaostanku v deseti minuti po golu Louma Tchaoune, izenačil pa je ob koncu prvega polčasa prek Hassana Kamare. Kot se je izkazalo, je bil to tudi končni izid, čeprav so domači od 66. minute igrali brez izključenega Festyja Eboseleja.

Roma je brez Lovra Golića v gosteh pri Monzi vpisala zanesljivo zmago, potem ko sta Romelu Lukaku in Paulo Dybala dosegla po gol in podajo. Torino in Fiorentina sta se razšla z 0:0, pri čemer so Torinčani cel drugi polčas igrali brez Samueleja Riccija.

roma

Nogometaši Lazia in Milana so že v petek odigrali prvo tekmo 27. kroga. Milančani so bili boljši z 1:0, edini gol je dosegel Noah Okafor.

Nedeljski spored bosta odprla Verona in Sassuolo. Slednji je po porazu pred dnevi proti Napoliju z 1:6 na trenersko mesto do konca sezone postavil Davideja Ballardinija, Emiliana Bigico, ki je začasno vodil ekipo, pa je poslal nazaj v mladinski pogon. Sassuolo se sicer bori za obstanek.

V nedeljo bo še Empoli igral proti Cagliariju, Frosinone Matjaža Kamenšek Pahiča proti Lecceju, Atalanta proti Bologni, Napoli pa proti Juventusu. Krog bosta v ponedeljek zaprla vodilni Inter in Genoa.

Na lestvici vodi Inter z 69 točkami, Juventus jih ima 57, Milan pa 56. Udinese je pri 24 točkah na 14. mestu.