Namesto države bo služil zasebnik: 2,55 milijona...

Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

Kraljeva družina - Orgije in droga na zasebnih ...

1 02.03.2024 23:25:41

Kaos v Valencii! Navijači Reala norijo, neverjetno, kaj je naredil sodnik med akcijo za zmago! (video)

Vodilni klub španskega nogometnega prvenstva Real Madrid je v 27. krogu gostoval pri Valencii. Ta je vodila večji del tekme na Mestalli, preden je v 76. minuti za bele pike izenačil Vinicius Junior s svojim drugim golom na tekmi.

Ko je govora o tretjem zadetku Reala, globoko v sodnikovem podaljšku ga je dosegel Jude Ballingham, je treba poudariti, da je sredi akcije sodnik Jesus Gil Manzano, ki je sicer uradno dodanih sedem minut še dodatno podaljševal, vendarle odpiskal konec. Gostje so kljub pisku akcijo nadaljevali in dosegli zadetek.

Sledili so protesti Madridčanov in odobravanje domačinov. Rezultat se seveda ni spremenil, je pa Bellingham zaradi pretiranih izlivov gneva ob tej sodniški odločitvi prejel rdeči karton.

Valencia je vodila že z 2:0 po golih Huga Dura (27.) in Romana Jaremčuka (30. minuta). Vinicius Jr. je v sodnikovem dodatku pred polčasom (45.+5) zmanjšal zaostanek, nato pa izenačil z glavo v 76. minuti.

Z remijem so Madridčani niz brez poraza podaljšali na deset tekem.