Luka Dončić po veliki zmagi: 'Počutim se ...

Poroka na prvi pogled: Rudi in Marjetka, ko ju ...

liz
liz
0 20.05.2015 23:51:45

Na Vučkićevih krilih do odličnega izhodišča (video)

V škotskem drugoligaškem tekmovanju se Rangers in Hibernian potegujeta za vrnitev v premier ligo.

Nocoj je bil na vrsti prvi polčas polfinalnega dvoboja končnice za napredovanje, po devetdesetih minutah pa so precej bolj zadovoljni v taboru Rangersa.

Varovanci trenerja Stuarta McCalla so slavili z 2:0 in naredili velik korak proti finalu kvalifikacij. Za veselje na stadionu Ibrox, na katerem se je zbralo dobrih 41 tisoč ljudi, je malo pred koncem prvega dela igre poskrbel Clark, ki je z zadetkom na najboljši možen način zaključil izjemno akcijo Harisa Vučkića in Richarda Fosterja.

Dvaindvajsetletni Domžalčan
 je na robu kazenskega prostora z lobom iz igre izločil gostujoče branilce, saj je žogo na tak način podal do Fosterja. ta pa jo je podaljšal pred gol, kjer se je odlično znašel Clark.

Stadion je drugič ponorel po dobri uri igre, ko je vodstvo domače ekipe podvojil Kenny Miller. Tudi pri tem zadetku je sodeloval Haris Vučkić, ki je vpisal asistenco.

Povratno srečanje se bo v soboto igralo na stadionu Easter Road v Edinburghu. Zmagovalca dvoboja pa nato čaka še finalni obračun z Motherwellom (28. in 31. maja), ki bo prinesel odgovor, katero od teh moštev bo v prihodnji sezoni igralo v škotski premier ligi