Peter Gregorčič igra Janševo igro: glavni cilj ...

Ste prepoznali drugačno igro Hrvoja in Dina?

9 11.03.2017 19:04:26

Kakšna hladnokrvnost! Slovenec z imenitnim strelom prinesel zlata vredno točko Rijeki (video)

nk rijeka
Vroči jadranski derbi ni razočaral, končal se je z izidom 1:1, junak pa je bil slovenski napadalec Roman Bezjak.

Hajduk je bil v prvem polčasu boljši in je povedel, medtem ko je Rijeka v nadaljevanju na vsak način skušala priti do izenačenja. Uspešno. Tudi z nekaj sreče, kajti že prej bi 11-metrovko lahko dobili domači. Tako pa so jo gostje in priložnost za zelo pomembno izenačenje je dobil naš reprezentant.

Pretiravali bi, če bi dejali, da se je Bezjak pri tem odločil za tisti najbolj fascinanten strel z bele točke, za tako imenovano panenko. Je pa vsekakor mojstrsko nakazal močan udarec, položil vratarja in v 81. minuti nadvse hladnokrvo, povsem rahlo poslal žogo v nebranjen del vrat.

Dinamo se je popoldne Rijeki približal na tri točke zaostanka in kazalo ježe, da bo tam tudi ostal. Tako pa je Rijeka pod vodstvom Matjaža Keka, za katero je igral tudi Matic Črnic, pobegnila na štiri. V nadaljevanju prvenstva bi se utegnilo izkazati, da zelo pomembne štiri točke.

V spodnjem posnetku vrhuncev tekme si Bezjakov strel lahko ogledate pri 1:30.

Značke: rijeka, hajduk, kek, bezjak